Roman Košťa, Brusnicová 48, 040 13, Košice. Po - Pi: 7:00 - 16:00

+421 907 958 050 romankostake@gmail.com

Autočalúnenie

Roman KOŠŤA – profesionálny autočalúnik na východnom Slovensku. Zručnosť i vedomosti vo svojej profesii získal v zahraničí: Tri roky /1999 – 2001/ pracoval vo Švajčiarskom Oltene, vo firme Helmut & Jules Studer. Na základe niekoľkoročnej praxe v obore a bohatých skúseností ponúka kvalitu výrobkov a profesionálny prístup ku klientom. Spolupracuje s košickými autodielňami, z ktorých najväčšie sú Mercedes, BMW.

Ponúka: čalúnenie autosedačiek technológiami autovýrobcov, obťahovanie tapacír dverí, striech, volantov, hlavíc riadiacich pák, manžiet… do kože i iných materiálov, oprava a obťahovanie palubných dosiek, molitanová úprava sedadiel do pôvodných tvarov, úprava a oprava molitanov… kompletný interiér akéhokoľvek typu áut z akéhokoľvek materiálu. Tiež kožené i koženkové čalúnenia na sedadlá motocyklov, vyrezávané nápisy, názvy, motívy…

Špecifikuje sa na kožu. Pracuje s textíliou Alcantara /takzvaná brúsená koža/, s perforovanou kožou, originálnymi rakúskymi i nemeckými kožami, ktoré majú A-testy, ale i s hovädzou usňou NAPA a autolátkami, ktoré sa vyrábajú na Slovensku, resp. s talianskou kožou, ktorá je momentálne dostupná na našom trhu. Farebná škála je veľká – zhruba 60 farebných odtieňov kože rôznej kvality. V jeho ponuke nechýba ani elektrické vyhrievanie sedadiel.Na šitie používa rôznofarebné nite značky Gral – momentálne najlepšie na našom trhu. Jeho výroba sa zakladá na spolupráci so zákazníkom, ktorý má samozrejme nielen možnosť výberu kože, ale i uplatnenia vlastnej fantázie pri návrhoch. Každý úkon s klientom konzultuje. Základnú zostavu – sedadlá, tapacíra, volant, páku, manžetu – je schopný pre zákazníka zhotoviť do týždňa.
kontakt: Roman Košťa, Brusnicová 48, 040 13, Košice. Tel.: 0907 958 050 e-mail:romankostake@gmail.com